PAUL MITCHELL® THE BLONDING SYSTEM

Paul Mitchell пропонує кілька професійних продуктів для освітлення волосся:

  • ідеально чистий та рівний блонд легко створити за допомогою Dual-Purpose Lightener;
  • для відкритих технік – освітлювальна глина Skylight, яка дозволяє працювати без фольги;
  • паста Lighten Up призначена для чутливої ​​шкіри;
  • безаміачні тонери The Demi Flash Toners для натурального або попередньо освітленого волосся 9-10 рівня, забезпечують просте, швидке та легке тонування: підсилюють, тонують або нейтралізують освітлений колір волосся, надають волоссю блиск.

BLONDE — завжди надійний та передбачуваний результат!

ПРОДУКТИ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

SKYLIGHT™

Порошок для освітлення волосся освітлює до 7 рівнів, ідеально підходить для виконання балаяжу та «ефекту сонячних відблисків», зберігає природну еластичність волосся, гарантує надійний результат, не пересушує волосся, зберігає його природну еластичність і рухливість.

Порошок поєднується з окислювачем до отримання однорідної маси густої кремової консистенції, яка залишається еластичною і не висихає.

Вміст у складі рисового борошна та каолінової глини допомагають миттєво сформувати захисну оболонку, яка перешкоджає руху секцій під час фарбування, що дозволяє не використовувати фольгу, пластик або папер.

При цьому SKYLIGHT™ утримує вологу всередині, що дозволяє процесу освітлення проходити ефектно та не втрачати якість волосся.

SYNCHRO LIFT®

SYNCHRO LIFT® Ultra-Quick Blue Powder Lightener – – це ексклюзивна збалансована технологія освітлення.

Картопляний крохмаль, що входить до складу Synchro Lift, захищає шкіру голови під час знебарвлення волосся, робить її менш сприйнятливою та дарує відчуття комфорту. Відсутність запаху порадує навіть найпримхливіших майстрів та клієнтів.

Пропорція, що рекомендується: змішайте 1 ложку SynchroLift® + 60ml крему проявника Paul Mitchell® Cream Developer до кремової консистенції.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

DUAL-PURPOSE LIGHTENER

Порошкоподібний освітлювач для подвійного освітлення волосся до 7 рівнів – як у прикореневій зоні, так і по всій довжині волосся. Ідеальний для фарбування із застосуванням фольги (не просочується і не набухає).

Порошок Dual-Purpose Lightener не утворює пилу, що робить процес освітлення максимально комфортним. Спеціально збалансована формула для швидкого освітлення волосся у комбінації з високоякісними кондиціонуючими агентами та оліями сприяє швидкому рівномірному підняттю тону до 7 рівнів, а також допомагає утримати вологу, зберегти блиск волосся та захистити делікатний шар кутикули.

Натуральні масла жожоба і рицини звичайної захищають кутикулу, запобігають пошкодженню волосся і заповнюють втрачені поживні речовини. Аромат сандалового дерева подарує клієнтам незабутні враження під час фарбування.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

LIGHTEN UP

Паста для освітлення волосся до 5 рівнів застосовується як для освітлення волосся в прикореневій зоні, так і по всій довжині.

Унікальна комбінація амінокислотних кондиціонуючих агентів допомагає запобігти втраті вологи та мінімізувати пошкодження кутикули волосся. Екстракт алое, що входить до складу освітлювальної пасти, має заспокійливий ефект, знижує ймовірність подразнення шкіри голови і забезпечує приємне враження від процесу освітлення волосся.

Основою Ligthen Up Blonding Paste є бджолиний віск, який надає засобу кремоподібної консистенції, запобігає висиханню продукту і дозволяє легко його змішувати.

ПРОДУКТИ ДЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

Тонери THE DEMI FLASH

Flash тонери змішуються тільки між собою, не рекомендується додавати їх до основних кольорів та металевих відтінків The Demi. Тонери призначені для роботи на найсвітліших рівнях та напівпрозорих фонах освітлення для отримання кращого результату у відтінках.

Ідеально підходять для натурального або попередньо освітленого волосся 9-10 рівня.
Просте, швидке та легке тонування.
Безаміачні тонери можна використовувати самостійно або змішувати між собою.
Підсилюють, тонують або нейтралізують освітлений колір волосся.
Надають волоссю блиск.
Колір тримається від 4 до 6 тижнів.
Можна наносити на сухе або злегка вологе волосся.

Змішуються 1:1 з Paul Mitchell Processing Liquid. Час витримки 2-10 хвилин, на просушеному рушником волоссі.

Brass-Free Blue

Синій. Нейтралізує стійкі мідні, золоті відтінки, а також створює гарний платиновий відтінок.

Brass-Free Violet

Фіолетовий. Нейтралізує блідо-жовті відтінки у природний та нейтральний тон.

Brass-Free Beige

Бежовий. Використовується на блідо-жовтому тлі освітлення для отримання гарного бежевого тону.

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОЛОССЯМ ПІСЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

Всі продукти лінії BLONDE володіють антистатичним ефектом і не містять парабенів.

PAUL MITCHELL® BLONDE

Спеціально для освітленого волосся розроблена нова лінія продуктів BLONDE з ексклюзивним кератиновим комплексом KerActive, який відновлює і підсилює внутрішню структуру волосся, ліквідує пошкодження кутикули і захищає волосся від подальших ушкоджень.

У складі продуктів лінії BLONDE вперше використаний інноваційний комплекс олеосом і церамідів, що забезпечує тривале зволоження і заповнення міжклітинних ліпідів рогового шару шкіри і кутикулярних лусочок волосся, пошкоджених висвітленням і багаторазовими фарбуваннями.

Компанія «Б’юті Бутік Україна»

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Шолуденка, 16

Магазин для професіоналів

вул. Маршала Рибалка, 7/18, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 067 240 10 36 (Поліна)
e-mail: shop@beautyboutique.com.ua