PAUL MITCHELL® ІДЕАЛЬНА УКЛАДКА

Передові продукти і якісне навчання

Ми впевнені, що кращий спосіб закохати і втримати клієнта – це довести йому свою лояльність, присвятити йому більше часу, запропонувати те, чого не можуть запропонувати інші і здивувати його результатом догляду.

Якщо вас зацікавила продукція Paul Mitchell® і ви хочете використовувати її в роботі вашого салону, навчальний центр компанії «Б’юті Бутік Україна» запрошує пройти навчання по асортименту і барвникам Paul Mitchell®.

ТОП-семінари Paul Mitchell®

• Огляд лінійок продукції по догляду за волоссям The Guide.
• Салонні процедури Paul Mitchell®.
• Барвники нового покоління Color XG (аміачні барвники, безаммиачні барвники, барвники з прямими пігментами, система освітлення волосся The Blonding System).
• Текстура і стайлінг.
• Авторські техніки фарбування і багато іншого.

БІОЛОГІЧНА ЗАВИВКА волосся Wave

Біологічна завивка нового покоління Texture від Paul Mitchell не містить руйнівної тіогліколевої кислоти.

Активний компонент завивки – білок цистеїн – забезпечує гарний завиток, не пошкоджуючи волосся. Екстракт прополісу запобігає подразненню шкіри голови та робить процедуру ще безпечнішою.

3 варіанти біозавивки – Acid, Alkaline та Exothermic – дозволяють проводити процедуру на волоссі будь-якого типу, включаючи тонкі та ослаблені. Делікатно впливаючи на структуру волосся, препарат створює завиток потрібного діаметра: від пружного до максимально природного.

Кому підходить Підходить для будь-якого типу волосся за умови правильного вибору одного з трьох варіантів біозавивки.

Стійкість Від 4 до 6 місяців, залежно від типу волосся. Завиток поступово розпрямляється, тому межа між обробленим і відростаючим волоссям виглядає природно і акуратно.

Догляд у домашніх умовах Рекомендуйте зволожуючі продукти, щоб відновити гідробаланс і надати волоссю інтенсивного блиску.

Компанія «Б’юті Бутік Україна»

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Шолуденка, 16

Магазин для професіоналів

вул. Маршала Рибалка, 7/18, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 067 240 10 36 (Поліна)
e-mail: shop@beautyboutique.com.ua

ЩИРО ВІТАЄМО З ДРУЗЬЯМИ ІНФОРМАЦІЄЮ