ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД: HYDRATRIPLEX™ І KERATRIPLEX™

Передові продукти і якісне навчання

Ми впевнені, що кращий спосіб закохати і втримати клієнта – це довести йому свою лояльність, присвятити йому більше часу, запропонувати те, чого не можуть запропонувати інші і здивувати його результатом догляду.

Якщо вас зацікавила продукція Paul Mitchell® і ви хочете використовувати її в роботі вашого салону, навчальний центр компанії «Б’юті Бутік Україна» запрошує пройти навчання по асортименту і барвникам Paul Mitchell®.

ТОП-семінари Paul Mitchell®

• Огляд лінійок продукції по догляду за волоссям The Guide.
• Салонні процедури Paul Mitchell®.
• Барвники нового покоління Color XG (аміачні барвники, безаммиачні барвники, барвники з прямими пігментами, система освітлення волосся The Blonding System).
• Текстура і стайлінг.
• Авторські техніки фарбування і багато іншого.

HYDRATRIPLEX™ ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ І БЛИСК

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Завдяки потрійній дії ексклюзивної технології HydraTriplex™, інгредієнти цього комплексу – набір амінокислот в концентрованому вигляді, рослинні протеїни та поживні масла, глибоко проникають в структуру волосся, зволожуючи і зберігаючи вологу всередині.

Доведено: сухе, пошкоджене, жорстке і ламке волосся на 82%  стає щільнішим, сильнішим і шовковистим.

Одна упаковка комплексу працює на 3-х рівнях відразу: живить, зволожує і надає еластичність.

В результаті: помітно поліпшується структура волосся, полегшується укладка. Забезпечує тривале відчуття шовковистості.

ПРОЦЕДУРА KERATRIPLEX® ТРИРІВНЕВЕ ВІДНОВЛЕНЯЯ

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

Ексклюзивний білковий комплекс KeraTriplex® глибоко проникає в структуру волосся, а екстракт Awapuhi забезпечує зволоження. Таким чином, слабке, пошкоджене волосся відновлює здорову структуру, еластичність і шовковистість.

Унікальність продуктів і процедури полягає в ексклюзивному комплексі KeraTriplex ™ – суміш з трьох видів протеїнів з певною молекулярною масою, яку отримують з вовни новозеландських овець, вирощуваних в екологічно чистих умовах без застосування антибіотиків і пестицидів. Витяжка з вовни проходить багатоступеневу технологію обробки і в результаті перетворюється в концентрат, практично ідентичний протеїнам, що створює структуру нашого волосся.

При виробництві KeraTriplex ™ не використовуються консерванти, а застосовуються натуральні гіпоалергенні інгредієнти, безпечні для здоров’я людини. Склад KeraTriplex ™ запатентований лабораторією Paul Mitchell® в 2010 році і є комерційною таємницею. Натуральний кератин зберігається в герметично закритій ампулі, яку відкривають безпосередньо перед процедурою.

1й крок лікування – обробка волосся ексклюзивним білковим комплексом KeraTriplex® (чистий кератин, гідролізований кератин, оксидований кератин, ідентичні кератину в структурі волосся) для миттєвої реабілітації навіть найбільш пошкодженого волосся.

2й крок лікування – застосування маски Keratin Intensive Treatment® для подальшого відновлення і зволоження. Забезпечує тривале відчуття шовковистості і природний блиск волосся.

Доведено: сухе, пошкоджене, жорстке і ламке волосся на 82% стає щільнішим, сильнішим і шовковистим.

Компанія «Б’юті Бутік Україна»

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Шолуденка, 16

Магазин для професіоналів

вул. Маршала Рибалка, 7/18, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 067 240 10 36 (Поліна)
e-mail: shop@beautyboutique.com.ua

ЩИРО ВІТАЄМО З ДРУЗЬЯМИ ІНФОРМАЦІЄЮ