Всесвітньо відомий бренд

Paul Mitchell® – американський бренд професійної косметики для фарбування та догляду за волоссям, що був створений перукарями для перукарів. Заснований у 1980 році перукарем Полом Мітчеллом та бізнесменом Джоном Полом ДеДжорія, Бренд Paul Mitchell® швидко завоював популярність у всьому світі. Засобам Paul Mitchell® довіряють свій образ голлівудські зірки, політики, селебріті та топові блогери.

Продукція Paul Mitchell® користується величезною популярністю у понад 50 країнах світу. Секрет популярності Paul Mitchell® прихований в активних натуральних інгредієнтах, екологічно чистій сировині, індивідуальному підході до кожного типу волосся і шкіри голови.

Paul Mitchell® – це понад 150 найменувань професійних продуктів, створених перукарями для перукарів. Завдяки різноманіттю колекцій кожен майстер-перукар може підібрати індивідуальну комбінацію необхідних продуктів для своїх клієнтів.

Професійна косметика для волосся, що створена перукарями для перукарів

Всі засоби торгової марки розроблені на основі екстрактів екологічно чистих трав, що вирощуються на власній фермі компанії на Гаваях. Рослини ростуть органічним шляхом відповідно до місцевих традицій, а їх переробка відбувається без будь-яких хімічних процесів. Крім того, завдяки запатентованому процесу активації рослинних компонентів, їх корисні і поживні речовини зберігаються на всі 100% після переробки.

Продукція Paul Mitchell® не тестується на тваринах. Головне гасло компанії – «Бережи природу від насильства». І це не просто слова: політика компанії така, що на місці кожного зрубаного дерева висаджують три нових. За останні кілька років співробітниками компанії було посаджено понад 100000 дерев різних видів у різних частинах світу.

У компанії існує навіть спеціальний підрозділ Green Team, який під гаслом «Reduce, reuse, recycle and respect!» ( «Скорочуй споживання, використовуй повторно, переробляй і поважай!») збирає та впроваджує методи більш раціонального використання ресурсів.

Придбати продукцію Paul Mitchell для догляду за волоссям можна в партнерських салонах краси або на єдиному офіційному сайті. Важливо знати, що барвники, окислювачі та інші продукти для професійного використання (засоби для ламінації, салонних процедур, хімзавивки) не призначені для домашнього догляду та не продаються ні в салонах, ні в офіційному інтернет-магазині, оскільки вимагають спеціальних навичок у роботі з ними (саме для цього і вчаться перукарі та стилісти роботі з продуктами бренду).

Що дасть вам робота з Paul Mitchell®?

Постійне натхнення – наша сімейна культура і креатив відкриті для всіх, ми надихаємо і раді бачити нові обличчя.

Креатив – наші майстер-класи та заходи, засновані на останніх тенденціях і техніках у перукарському мистецтві, колористиці і догляді за волоссям.

Бізнес, що приносить прибуток – досвід співробітників салону, які працюють з Paul Mitchell®, стимулює лояльність відвідувачів і бажання приходити до вас знову і знову. Наші стратегії лідерства, управління та маркетингу послуг пропонують салонам безліч можливостей для зростання.

Навчальний Центр
ТОВ «Бьюті Бутік Україна»
вул. Шолуденка, 16, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 (044) 489-51-09, 489-51-39, 489-51-15, (067) 240 10 48
e-mail: training.centre@beautyboutique.com.ua
www.beautyboutique.com.ua

PAUL MITCHELL® В УКРАЇНІ

З жовтня 2010 року розпочав свою роботу магазин для професіоналів Paul Mitchell компанії «Б’юті Бутік Україна», який знаходиться за адресою м.Київ, вул. Маршала Рибалко 7/18.

Відкриття магазину – це черговий крок компанії назустріч клієнтам. Всі професіонали індустрії краси отримали чудову нагоду не тільки ознайомитися з якісно представленою повною лінійкою продукції Paul Mitchell і отримати грамотну консультацію, а й відразу ж придбати всю необхідну продукцію для роботи в салоні.  Конт.тел. : +38 067 240 10 36 (Поліна)

Дізнатися, як стати партнером Paul Mitchell в Україні та отримати більш детальну інформацію про роботу з продукцією, ви можете, зв’язавшись із представництвом у вашому регіоні:

Київ
тел.: +38 (095) 459 83 96 (Крістіна)

Київська область, Харків
тел .: +38 (098) 433 35 36 (Поліна)

Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький
тел .: +38 (067) 507 56 06 (Катерина), +38 (067) 244 10 13 (Анна)

Одеса, Миколаїв, Херсон
тел .: +38 (067) 507 56 38 (Світлана)

Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород
тел.: +38 (097) 100 93 22

Житомир, Вінниця, Хмельницький
тел.: +38 (067) 507 56 19 (Валентина)