РОЗУМНИЙ СТАЙЛИНГ NEURO®

Засоби по догляду і укладання серії NEURO® забезпечують термозахист і зберігають волосся здоровими, еластичними, блискучими і слухняними.

Секрет ефективності – в запатентованої технології HeatCTRL®. Комплекс HeatCTRL® представляє собою унікальне поєднання компонентів, серед яких: масла солодкого мигдалю, соняшника, пенника лугового, а також більш рідкісні інгредієнти. Траметес різнокольоровий – лікувальний гриб, який в Японії широко застосовують для фуготерапіі – містить цінні полісахариди, які відновлюють баланс вологи і покращують структуру волосся. Екстракт бамбука ефективно зміцнює волосся і нейтралізує негативні впливи.

Крім цього, всі продукти NEURO® містять комплекс протеїнів: соєві, пшеничні і кукурудзяні, які мінімізують ризик ушкоджень при термоукладанні і запобігають витонченню і ламкісті волосся.

ПРОДУКТИ ДЛЯ БАЗОВОГО ДОГЛЯДУ NEURO® THE LIQUID

ШАМПУНЬ NEURO LATHER
Делікатно очищає волосся, видаляє залишки засобів для укладки. Для всіх типів волосся, ідеально для сухого, ламкого, зневодненого, пошкодженого. 270мл, 1000мл

КОНДИЦІОНЕР NEURO RINSE
Рослинні інгредієнти відновлюють баланс вологості і покращують структуру волосся, запобігаючи сухості, а також мінімізують ризик ушкоджень під час гарячої укладки. Безпечний для фарбованого волосся. Більш слухняне і м’яке волосся. Для всіх типів волосся, ідеально для сухого, ламкого, зневодненого, пошкодженого. 270мл, 1000мл

МАСКА NEURO REPAIR
Забезпечує відмінний захист при гарячій укладці, повертає волоссю здоров’я і блиск, запобігаючи сухості і пошкодженням. Надає волоссю гладкість і насичений блиск. Для всіх типів волосся, ідеально для сухого, ламкого, зневодненого, пошкодженого. 150мл

МАСКА NEURO RESTORE НІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ
з ексклюзивною технологією HeatCTRL НА 63% МЕНШЕ ЛАМКОСТІ!
Маска відновлює пошкоджене волосся, відновлює вологу, розгладжує та герметизує кутикулу, допомагаючи захистити від пошкоджень у майбутньому. Насичена відновлююча формула робить всі типи волосся більш м’яким і слухняним, не залишаючи слідів. Для всіх типів волосся, ідеально для сухого, ламкого, зневодненого, пошкодженого. 100мл

ПРАЙМЕР NEURO PRIME
Забезпечує додатковий захист і запобігає сухості. Для всіх типів волосся, ідеально для сухого, ламкого, зневодненого, пошкодженого. 139мл

ПІНКА З ТЕРМОЗАХИСТОМ LIFT
Легка за текстурою пінка допомагає створити об’єм. Особлива формула створює додатковий об’єм і пишність без обважнення під час сушки феном. Особливо підходить для створення хвилястих локонів і кучерів. 45мл, 200мл

СПРЕЙ ІЗ ТЕРМОЗАХИСТОМ PROTECT
Забезпечує термозахист при укладці утюжком, надійну фіксацію і глянсовий блиск. Стійкий до вологості. Підходить для створення хвилястих локонів і кучерів. 50мл, 205мл

ЛАК ДЛЯ ВОЛОССЯ NEURO FINISH
Надовго фіксує укладку. Захищає волосся від пошкоджень. Підходить для створення хвилястих локонів і кучерів. 205мл

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УКЛАДКИ ЛІНІЇ NEURO® TOOLS

Круглий браш для укладання феном NEURO® ROUND BRUSH
Гладке волосся і глянсовий блиск. Щетинки термостійкі – витримують температуру до 260 ° C. Титанова основа Vented IsoTherm перевершує керамічну, зберігаючи тепло і зменшуючи час сушіння. Нейлонові антистатичні щетинки допомагають створити рівну, гладеньку зачіску і надають блиск. Безшовний дизайн з м’якою ручкою. Магнітна ручка дозволяє тримати щітку в вертикальному положенні. Ергономічний, легкий, ідеально збалансований гребінець.

Щипці NEURO® SMOOTH для випрямлення волосся 2.50см
Для випрямлення волосся і створення хвилястих локонів. Регулятор температури. Швидкий розігрів – до 230˚C за 30 секунд. IsoTherm титанові пластини розміром 2.50см забезпечують швидкий і рівномірний розігрів. Мікрочіп SmartSense для миттєвого відновлення тепла. Регулювання відключення. М’які пластини зі скошеними краями.

Щипці NEURO® STYLE для випрямлення волосся 2.50см
Для випрямлення волосся і створення хвилястих локонів. Регулятор температури. Швидкий розігрів – до 230˚C за 30 секунд. IsoTherm титанові пластини розміром 2.50см забезпечують швидкий і рівномірний розігрів. Мікрочіп SmartSense для миттєвого відновлення тепла. Регулювання відключення. М’які пластини зі скошеними краями.

Фен NEURO DRY високої ефективності
Іони турмаліну дозволяють висушити волосся швидко і делікатно, додають волоссю гладкість і блиск. Професійний і довговічний АC мотор потужністю 1875 ват. 4 настройки температури, плюс настройка охолодження. LED дисплей показує настройки нагрівання і потужності. Включає насадку для спрямованого повітряного потоку і знімний силіконовий універсальний дифузор, який підходить для більшості фенів. Захисне м’яке гумове покриття. Мікрочіп SmartSense активує функцію “Clean Filter” (чистий фільтр).

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УКЛАДКИ ЛІНІЇ NEURO® TOOLS

Щипці NEURO® STYLE UNPLUGGED Бездротовий вирівнювач зручний в подорожах і для корекції укладки протягом дня. Заряду батареї вистачає на 30 хвилин – 60 хвилин використання, в залежності від типу волосся і настройки температури. Бездротовий вирівнювач для волосся 1 “(2,5 см). У комплект входить 2 зарядки: стандартна і для автомобіля. IsoTherm титанові пластини розміром 1 “забезпечують швидкий і рівномірний розігрів. Регулятор температури – 180 ° – 205 °. Батарея тримає заряд протягом 30 хвилин – 60 хвилин, в залежності від типу волосся і настройки температури. Захисний чохол. Подвійна напруга струму (110v-240v) для використання в будь-якій точці світу. Зручно брати в дорогу.

Щипці NEURO® CURL 2.5 см
Допомагає створити локони і завитки. IsoTherm титанова насадка забезпечує швидке, точно відрегульоване і рівномірне нагрівання за секунди. Зручний, холодний накінечник для полегшення укладки. Нагрівання до 230˚ C протягом 60 секунд. М’яка ручка для комфортної і легкої укладки. Настроюється автоматичне відключення. Мікрочіп SmartSense для миттєвого відновлення тепла (регулює температуру 50 раз в секунду). Шнур довжиною 2,7 м з петлею близько ручки. Подовжена насадка діаметром 2.5 cm (1 “) ідеально підходить для довгого волосся. Зажим міцно захоплює волосся – для кращого контролю і гладкої укладки. LCD-дисплей. Програмована настройка температури. Подвійне напруга струму (110v-240v) для використання в будь-якій точці світу. Зажим міцно захоплює волосся – для кращого контролю і гладкої укладки.

Стайлер NEURO UNCLIPPED Styling Rod 3-в-1
Багатофункціональні щипці для різних видів укладок. Ідеально підійдуть тим, хто часто любить змінювати стиль. IsoTherm титанова насадка забезпечує швидке, точно відрегульоване і рівномірне нагрівання за секунди. Зручний, холодний наконечник для полегшення укладки. Нагрівання до 230˚ C протягом 60 секунд. Зручний, холодний наконечник для полегшення укладки. Насадки діаметром: 0.75 “(конічна), 1.25” (2,5 см, конічна) і 1 “(стрижень). Програмована настройка температури. Шнур довжиною 2,7 м з петлею біля ручки. Захисна рукавичка – в подарунок.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ УКЛАДКИ ЛІНІЇ NEURO® TOOLS

Стайлер NEURO® UNCLIPPED Cone 2.50cm
Ідеальний інструмент для створення пляжних хвиль і вільних локонів. IsoTherm титанова насадка без зажиму забезпечує швидке, точно відрегульоване і рівномірне нагрівання за секунди. Нагрівання до 230˚ C протягом 60 секунд. Мікрочіп SmartSense для миттєвого відновлення тепла (регулює температуру 50 раз в секунду). Налаштовуване автоматичне відключення. Подовжена насадка діаметром 2.5 cm ідеально підходить для довгого волосся. Шнур довжиною 2,7м з петлею біля ручки. М’яка ручка для комфортної і легкої укладки. LCD-дисплей. Програмована настройка температури. Подвійне напруга струму (110v-240v) для використання в будь-якій точці світу. Зручний холодний наконечник для полегшення укладки.

Фен NEURO DRY LIGHT
Потужний і легкий (вага 508 гр) фен для волосся. Професійний і довговічний DC мотор потужністю 1875 ват. Фільтр SmartSense з індикатором “Clean Filter” (чистий фільтр). Іони турмаліну додають волоссю гладкість і блиск. Унікальна плоска конструкція утримує фен у вертикальному положенні. LED дисплей показує настройки нагрівання і потужності. 4 температурні режими і кнопка охолодження. Захисне м’яке гумове покриття. Ергономічний дизайн. Включає насадку для спрямованого повітряного потоку і знімний силіконовий універсальний дифузор, який підходить для більшості фенів.

Фен без ручки NEURO GRIP
Розумний і ергономічний дизайн фена дозволяє легко укладати волосся і створювати будь-який стайлінг. Компактний і потужний. Професійний і довговічний DC мотор потужністю 1875 ват і вагою всього 450 гр. Контроль температури і подачі повітря – окремо. 3 настройки температури / 3 настройки подачі повітря, плюс настройка охолодження. Захисне м’яке гумове покриття. Легкий – всього 450 гр., І функціональний.

Компанія «Б’юті Бутік Україна»

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Шолуденка, 16

Магазин для професіоналів

вул. Маршала Рибалка, 7/18, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 067 240 10 36 (Поліна)
e-mail: shop@beautyboutique.com.ua