НАВЧАННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Для бажаючих використовувати продукцію бренду Paul Mitchell в роботі свого салону Навчальний Центр компанії «Б’юті Бутік Україна» – офіційного дистриб’ютора Paul Mitchell в Україні – запрошує пройти навчання по роботі з усім асортиментом марки.

Розклад семінарів Paul Mitchell на 2024 рік

24.01 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color.
XG - барвники нового покоління. ТОП-5 правил догляду за фарбованим волоссям.

07.02 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на стайлінг та інструменти.

21.02 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на Paul Mitchell® Blonding products. ТОП-5 правил догляду за освітленим волоссям.

13.03 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на догляд за волоссям весною.

27.03 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на Paul Mitchell® Red Hair. ТОП-5 правил догляду за рудим волоссям.

17.04 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на безсульфатні лінійки.
24.04 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на цілі і потреби стилістів і салонів. Фішки догляду за фарбованим волоссям в салоні.

15.05 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на продукти для фарбованого волосся. 29.05 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Як підібрати клієнту домашній догляд Paul Mitchell® для фарбованого волосся. ТОП-5 порад для догляду за фарбованим за волоссям вдома.
12.06 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на догляд за волоссям влітку. 26.06 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фарби нового покоління. Фарбування сивого волосся. ТОП-5 правил догляду сивим волоссям після фарбування.
17.07 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на продукти для чоловіків. 31.07 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на камуфлювання сивини. ТОП-5 правил догляду за фарбованим волоссям чоловіків.
14.08 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на зволожуючі продукти. 21.08 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на Paul Mitchell® Blonding products. ТОП-5 правил догляду за освітленим волоссям.
18.09 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на відновлення волосся після літа. 25.09 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на Paul Mitchell® Red Hair. ТОП-5 правил догляду за рудим волоссям.
16.10 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на ампули та салонні процедури (догляд восени). 30.10 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фарби нового покоління. Фарбування сивого волосся. Камуфлювання чоловічої сивини. ТОП-5 правил догляду за фарбованим волоссям.
13.11 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на продукти, які використовують не тільки для волосся. 27.11 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на Paul Mitchell® Blonding products. ТОП-5 правил догляду за освітленим волоссям.
11.12 PRODUCT GUIDE. Оглядовий семінар по продукції Рaul Мitchell. Фокус на стайлінг для домашнього догляду (що рекомендувати з WOW-ефектом, щоб дома як з салону). 18.12 Огляд Paul Mitchell® Professional Hair Color. Фокус на цілі і потреби стилістів і салонів. Фішки догляду за фарбованим волоссям в салоні.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕМІНАР

Семінари проводяться в Навчальному Центрі компанії “Б’юті Бутік Україна” за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка 16.

Ведучий – Кирило Черкасов, Арт-директор Paul Mitchell в Україні.

Щоб записатися на семінар звертайтеся до регіонального менеджера.

Компанія «Б’юті Бутік Україна»

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Шолуденка, 16

Магазин для професіоналів

вул. Маршала Рибалка, 7/18, м. Київ, 04116, Україна
Тел.: +38 067 240 10 36 (Поліна)
e-mail: shop@beautyboutique.com.ua