MITCH®

ЛІНІЯ ДЛЯ ВОЛОССЯ MITCH ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Технологи John Paul Mitchell Systems створювали продукти цієї колекції MITCH, грунтуючись на перевагах і побажання великої кількості чоловіків, отриманих в ході глобального опитування. Об’єднання передових технологій і унікальних інгредієнтів дозволило отримати продукти, яких дійсно чекали чоловіки.
Відомий стиліст Діана Шмідтке, що працює з Ештоном Катчером, і Тейлором Лотнер, зазначає: “MITCH® пропонує прості і зручні рішення як для професіоналів, так і для їх клієнтів-чоловіків”.

9 продуктів приходять на допомогу в створенні справжнього чоловічого стилю!

Прості, приємні на дотик, з легким і свіжим ароматом продукти лінії MITCH® відповідають основним вимогам сучасних чоловіків.

MITCH® – колекція продуктів для волосся, створена спеціально для чоловіків. Нічого зайвого – тільки те, що необхідно сучасному чоловікові.

ПРОДУКТИ MITCH®

ОЧИЩЕННЯ

ШАМПУНЬ І КОНДИЦІОНЕР 2-в-1
Очищає і кондиціонує волосся за одне застосування. Надає волоссю здоровий, доглянутий вигляд і приємний аромат. Підходить для всіх типів волосся. Має антистатичний ефект, не містить сульфатів і парабенів. Ефективно очищає, надає волоссю об’єм, робить його більш еластичним і полегшує подальшу укладку.
75мл, 250мл, 1000мл

ГЛИБОКО ОЧИЩУЮЧИЙ ШАМПУНЬ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ HEAVY HITTER
Ретельно очищає, в тому числі від стайлінгу. Ідеально підходить для щоденного застосування, для всіх типів волосся. Зберігає природний захисний шар шкіри голови. Бадьорить і освіжає на тривалий час. Надає волоссю освіжаючий, благородний аромат кедра і листя агави.
250мл, 1000мл

СТАЙЛИНГИ

REFORMER™
Матуюча паста з сильною фіксацією відмінно текстурує і надає форму навіть найбільш неслухняному і тонкому волоссю. Універсальний продукт для будь-якого стилю укладки. Не висихає на волоссі. Рослинні інгредієнти додають волоссю щільність, забезпечують легку укладку. Для всіх типів волосся.
10мл, 85мл

CLEAN CUT™
Стайлінговий крем з середньої фіксацією і напівматовим блиском. Дозволяє формувати і змінювати форму укладки протягом усього дня. Надає охайність стрижці. Ущільнює текстуру волосся, візуально збільшуючи його об’єм. Напівматовий блиск забезпечує укладці природний вигляд. Для всіх типів волосся.
85мл

MATTERIAL™
Глина сильної фіксації для створення текстурних укладок. Сухий, ультра-матовий завершальний штрих. Ущільнює і робить волосся візуально більш густими. Натуральна глина прибирає блиск і надає матовість. Волосся стає більш щільним. Для створення текстурних укладок.
10мл, 85мл

CONSTRUCTION PASTE™
Моделююча паста з еластичною фіксацією. Інноваційна, волокниста структура пасти дозволяє виділити пасма або надати форму волоссю, не склеює їх. Еластична фіксація дає можливість змінювати форму протягом дня. Рослинні інгредієнти зі зволожуючою дією надають волоссю шовковистість і полегшують укладку. Для всіх типів волосся.
10мл, 75мл

STEADY GRIP™
Гель з сильною фіксацією і натуральним блиском забезпечує надійну фіксацію, не позбавляючи волосся гнучкості. Ідеальний для волосся будь-якого типу і довжини. Ущільнює текстуру волосся, візуально збільшуючи його об’єм.
75мл, 150мл

BARBER`S CLASSIC™
Помада для блиску з помірною фіксацією. Ідеально підходить для класичних гладких укладок і контролю над хвилястим і кучерявим волоссям. Зберігає форму укладки протягом тривалого часу. Не склеює волосся, надає йому гладкість і благородний блиск. Для всіх типів волосся.
85мл

HARDWIRED™
Скульптурірующій клей з максимальною фіксацією. Тотальна фіксація волосся для найсміливіших і навіть екстремальних укладок. Чудово зберігає форму без ефекту склеювання волосся. Надає укладці натуральний, природний вигляд. Для всіх типів волосся.
Объемы: 25мл, 75мл

Дізнайтесь про можливості співпраці у наших менеджерів