COLOR CRAFT™

COLOR CRAFT ™ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОЛОР СЕРВІС

Індивідуальний догляд за кольором між фарбуванням в салоні і вдома. Запобігає вимиванню штучного пігменту.

Проводиться за допомогою двох продуктів: LIQUID COLOR CONCENTRATE і CUSTOM COLOR TREATMENT.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ COLOR CRAFT В ДОМАШНІХ УМОВАХ:

Проста у використанні і безпечна для самостійного використання.
Запобігає вимиванню штучного пігменту на фарбованому волоссі.
Освіжає колір фарбованого волосся і, одночасно, доглядає за ним.
Liquid Color Concentrate, змішаний з Custom Color Treatment, має термін придатності 2 роки.
Різноманітне застосування: як для підтримки кольору волосся, так і для додання волоссю всіляких відтінків.
Система Color Craft вирішує проблеми фарбованого волосся і дає можливість урізноманітнити ваш look в залежності від настрою.

Поживна маска для волосся CUSTOM COLOR TREATMENT

Змішується з Liquid Color Concentrate для отримання відтінку і прекрасного блиску

Концентрований концентрат прямих пігментів LIQUID COLOR CONCENTRATE

Доступний в 8 відтінках, Збільшує яскравість і продовжує життя кольору волосся

Чому ми любимо Color Craft®

Маска і пігмент підходять для кожного

У вас може бути будь-який тип волосся і ваші волосся буде виглядати блискучим і здоровим.

Продовжує життя кольору волосся

Червоні і глибокі винні відтінки, холодні і пастельні блондинки, теплі і коричневі тони – натуральний у вас колір або фарбоване волосся (повністю або окремі пасма) – ви завжди можете продовжити життя кольору, посилити його і зробити більш яскравим і соковитим.

Частота використання – без обмежень

Ви можете використовувати пігмент з маскою без обмежень (стандартно, для підтримки кольору досить використовувати 2-3 рази на місяць), при цьому для отримання легкого тонування тримайте маску з пігментом на волоссі протягом 2-5 хвилин, для більш яскравого – 15 хвилин.

Пігменти Color Craft підходять для тих, хто фарбує волосся вперше

Color Craft – це спосіб фарбування без шкоди для волосся. Якщо ви не хочете або не готові робити перманентне фарбування, але хочете надати своєму кольору глибину і подивитися, чи підійде вам колір волосся, спробуйте Color Craft.

Креативне тонування

Color Craft – це не перманентна фарба, тому її здорово використовувати для створення креативного образу, адже зараз в тренді рожеві тони – від пастельних до яскравих, або сині, синьо-зелені, фіолетові … Фарбуючий пігмент доступний в 8 відтінках (які також можна змішувати між собою): какао, каштан, мед, синій, мандарин, фіалка, паприка і горіх.

Пігмент діє швидко!

Колір волосся можна зробити яскравіше, тепліше, холодніше, більш насиченим, повернути волоссю блиск – і все це за 5 хвилин! Все, що потрібно – це змішати маску (зручні флакони на 20 мл якраз на одне застосування) і додати концентрований пігмент. Коли вам хочеться чогось нового, яскравого, свіжого або незвичайного, візьміть Color Craft.

Color Craft підходить і чоловікам

Додати натурального кольору волосся трохи глибини, затонувати сивину, підтримати освітлені пасма в порядку і наситити волосся поживними речовинами – чоловіки теж люблять догляд. Color Craft – продукт-унісекс.

Color Craft підходить навіть дітям!

Так, якщо дитина просить вас пофарбувати йому / їй волосся, а ви боїтеся, що волоссю буде завдано шкоди, то Color Craft – це безпечне рішення. Пігменти Color Craft просто змиються, а дитяче волосся не змінять свій колір.

Як користуватися маскою і пігментами Color Craft

Натуральні волосся

“Я фарбуюся в натуральний колір, зафарбовую невелику сивину, але волосся не блищить, потьмяніло, не таке яскраве, як після фарбування в салоні.”

Результат від застосування Color Craft: поліпшення стану волосся будь-якого типу завдяки застосуванню живильної маски Custom Color Treatment з додаванням пігменту натуральних відтінків. Після використання маски волосся блищить, слухняні, м’яке на дотик, а колір волосся свіжий і насичений.

ВАЖЛИВО: натуральний пігмент не зафарбує відросле сиве волосся, а тільки тонує його. Сивина зафарбовується тільки перманентними барвниками.

Блондинки, мелірування

Результат від застосування Color Craft: Система Color Craft покращує стан будь-якого типу волосся, в тому числі знебарвленого, завдяки застосуванню маски Custom Color Treatment. Мікс з фіолетовим або синім пігментом прибере жовтизну. Після використання маски стан волосся помітно покращився, пішов жовтий відтінок, з’явився гарний блиск.

Коментар від Кирила Черкасова: Перевага використання для блондинок – можна час від часу міняти відтінки в пастельних тонах, без наслідків. Тому що колір змиється через 6-8 раз миття голови і можна буде повернутися до початкового відтінку або спробувати новий.

ВАЖЛИВО: спочатку темне волосся, які були знебарвлене 1 раз, і має явний жовтий колір, натуральний пігмент не зможе нейтралізувати.

Яскраві відтінки волосся – руде і вогненно-руде

“Проблема – колір тьмяніє, губиться насиченість відтінку, волосся – ламкіе і сухе.”

Результат від застосування Color Craft: стан будь-якого типу фарбованого волосся помітно поліпшується завдяки застосуванню маски Custom Color Treatment в поєднанні з яскравими пігментами. Після використання маски колір волосся стає помітно яскравіше і більш насиченим.

Коментар від Кирила Черкасова: COLOR CRAFT можна використовувати як живильний щотижневий догляд за волоссям, який буде підтримувати і посилювати колір волосся.

Лайфхак: візьміть невелику кількість готової маски з кольором і додайте в неї трохи додаткового пігменту – це краще зробити в окремій ємності, потім нанесіть на окремі пасма. У вас вийде ефект колорування, який можна змінювати щотижня.

Зміна відтінку волосся (репигментация)

“Раніше я фарбувалась в блондинку, але зараз вирішила повернутись в свій натуральний колір.”

Натуральні пігменти Color Craft допоможуть повернути природний відтінок волосся, при цьому – без шкоди для волосся. Поживна маска доглядає за волоссям, а вибраний відтінок пігменту – м’яко тонує волосся.

Як вибрати правильний відтінок?

Нижче ви знайдете таблицю відтінків, ви можете підібрати відтінок самостійно (або відправити свому стилісту і вибрати відтінок разом).

І також, дивіться прямий ефір з Арт-директором Paul Mitchell Україна Кирилом Черкасовим. Кирило розповість, як доглядати за фарбованим волоссям, поки ви вдома, як можна підтримати і зберегти колір волосся, з використанням системи Color Craft.

Як підтримувати колір волосся і доглядати за ним одночасно
Як доглядати за волоссям між фарбування вдома

Який ефект можна отримати

Збільшує яскравість і продовжує життя кольору волосся!

Дізнайтесь про можливості співпраці у наших менеджерів